קופירייטינג לנדל״ן: איך לכתוב תוכן מקצועי כמו איל נדל״ן אמיתי

תוכן עניינים

תחום הנדל"ן בכל מקום בעולם הוא סוג של גלגל-שיניים: הוא ראש-החץ של הצמיחה במשק, מניע את גלגלי הכלכלה והתעשייה, מקדם עלייה ברמת החיים ובאיכות החיים, ובנוסף יכול לשמש כמראה אמינה מאוד למצב שבו נתון המשק בזמן-אמת. בישראל נמכרות מדי שנה בין 25-40 אלף דירות מגורים בממוצע. יתר על כן, פעילות בה כ-50 חברות בנייה גדולות ועוד כ-200 חברות קבלניות בסדר-גודל בינוני/קטן.

גם תוך כדי משבר הקורונה נמכרו בישראל דירות בכמויות מסחריות: רק בנובמבר-דצמבר 2021 נמכרו  כ-14,000 דירות (על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה). המכירות הללו, לא התרחשו בחלל ריק. קדמו להן פעילויות פרסום ושיווק חכמות, מתוכננות מראש ו'מפולחות' היטב, עם מודעות שכתובות בצורה מקצועית, קמפיינים שיווקיים שפונים ללב וקופירייטינג עוצמתי כל כך שגורם לכולם להתאהב.

במדריך הבא אנו נלמד איך כותבים קופירייטינג לנדל״ן, מהו תוכן ״נדלניסטי״ מנצח, באילו מהלכי-Must משתמשים כרישי נדל"ן אמיתיים שמוכרים דירות במיליוני שקלים ומהם הכלים שבלעדיהם הם לעולם לא ייצאו לשחיית לילה.

הסודות הכמוסים של כרישי הנדל״ן נחשפים…

בידיים של מי תפקידו את סיפור ההצלחה שלכם: קבלן בנייה זר או 'קבלן-מילים' מוכשר?

פעולות של שיווק ומכירת פרויקטים למגורים מסתייעות בערוצי פרסום ותוכן רלוונטיים, ביניהם: פרסום בעיתונות המודפסת, פרסום ברדיו האזורי/ארצי, פרסום ברשתות החברתיות (בדגש על פייסבוק), קמפיינים בטלוויזיה, השתתפות בתערוכות מקצועיות ובכנסים בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם, שליחת ניוזלטרים לקהלי יעד מפולחים, דיוור BTL (כגון מגנטים על דלתות בתי-מגורים), הודעות SMS על מבצעי 'פריסייל' למכירת דירות, ובקיצור המון ״חפירות״.

קופירייטינג לתחום הנדל"ן הוא מקצוע בפני עצמו

כתיבת טקסטים פרסומיים שאמורים להניע קהלי יעד לרכישת נכסים, זו מלאכה מורכבת הרבה יותר מאשר להניע לפעולה לקוחה לרכוש אוברול או מוצר סיני זול. רכישת דירה היא אחד המהלכים הכי משמעותיים בחיים, אם לא המשמעותי שבהם, וכל כתיבת תוכן לקידום מוצר נדל"ני מצריכה מקצוענות והבנה עמוקה בתחום.

אם קראתם את הספר של דונאלד טראמפ (שפורסם עוד הרבה לפני שנבחר לנשיאות) "האמנות שלי: איך לעשות עסקים", אתם כבר בטח זוכרים כמה משפטים מבריקים שלו משם, שלפיהם ללכת נגד הזרם ומתוך אינטואיציה בריאה אלו שתי תכונות חשובות לכל נדל"ניסט מצליח. אם לא קראתם את הספר, טוסו לקנות אותו!

אפשר להגיד שטראמפ בעצם מהווה את אחת הדוגמאות הנדירות ליזם-נדל"ן שהצליח בענק, כזה שניסח בעצמו את ההצלחה שלו, בשפה משלו, בתעוזה משלו, עם הרבה בטחון עצמי ועם מינימום הקשבה לסובבים. טראמפ השקיע ברכישת נכסים שחלקם בעת הרכישה נחשבו לסוס מת שבמהרה הפכו לעגל מזהב, גם במנהטן של אז! טראמפ עם החושים המרשימים שלו, ידע לצפות את הפוטנציאל העתידי של הפרויקטים, ואכן גרף מיליארדים בזכותם במהלך השנים שבאו לאחר מכן.

אילו סוגי תכנים ניתן לכתוב בתחום הנדל״ן

תכנים שניתן לכתוב בתחום הנדל״ן:

הצלחה נדל"נית על פי דונאלד טראמפ

הנוסחה של טראמפ מתיישבת גם עם קווי האישיות שלו: כמה שפחות להקשיב לאחרים, כמה שיותר להקשיב לאמביציה של עצמך ולאינטואיציה שלך, ולטוס קדימה להגשמת החלום. "תתכננו המראה, תכוונו גבוה, אל תחכו על המסלול בתקווה שמישהו יטיס אתכם למעלה, תשנו גישה, תעזו, תעיפו את עצמכם לשמיים". ככה הוא אומר, ככה הוא עושה. ומה שמצחיק? שזה פשוט עובד!

הנה כמה מחברות הנדל"ן המובילות שעשו את זה בגדול בישראל: אלקטרה נדל"ן, שיכון ובינוי, קנדה ישראל, אקרו נדל"ן, קרדן, י.ח דמרי, אשטרום, מנרב, תדהר, רוגובין, האחים חג'ג', צמח המרמן, אלרוב, אפריקה ישראל מגורים, אלעד מגורים.

העסק שלך זקוק לתוכן עם נוכחות?

אנחנו נראה לך איך עושים את זה נכון בקלות ובמהירות!

ניתן לחייג למספר 050-4237575
או למלא את הטופס:

נכון, לא כל אחד יכול 'לעשות את זה בבית'

אין ספק שסיפורי הצלחה מטאוריים לא תמיד אפשר לשכפל ב'העתק-הדבק'. הצלחה בתחום הנדל"ן לרוב מצריכה הרבה יותר מעבודה קשה, התמדה, השקעה, מזל, תזמון נכון, קבלת החלטות על סמך ניתוח נתונים, התנהלות נכונה, תעוזה או ניהול משברים בחוכמה…

יכול להיות שכיזמי נדל"ן יש לכם את כל זה (או לפחות חלק מזה), אך זה עדיין לא אומר שכל יזם נדל"ן מדליק יכול להיות קופירייטר מבריק. בשביל זה, יש אנשי מפתח שמתמחים בעולם התוכן והכתיבה, מקצוענים אמיתיים שיודעים כיצד לנסח מודעה ולהרוויח את לחמם בעזרת מילים – ולא קבלנים.

תפקיד הקבלן הוא לבנות בתים ותפקיד הקופירייטר הוא לבנות ״מילים״

קופירייטר מקצועי בתחום הנדל״ן יסייע לכם להשיג את הדברים הבאים:

 • להזרים תנועה מסיבית יותר לאתר באמצעות שיווק בתוכן
 • לקדם את האתר במנועי החיפוש השונים בצורה אורגנית לחלוטין
 • להעלות אחוזי המרה, זמן שהייה וקידום מכירה בעשרות אחוזים
 • חיזוק המודעות למותג והפיכת התדמית משלילית לחיובית
 • ביסוס מוניטין רב, אוטוריטה ויצירת סמכות בקרב הלקוחות
 • הפיכת לידים חמים ללקוחות רוכשים (מי אמר ״דירה לדוגמא״ ולא קיבל?!)
 • התאמת המסרים לקהלי יעד מפולחים, ממוקדים ומוגדרים מראש

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים קופירייטר בתחום הנדל"ן

 • לשחרר ולתת לקופירייטר את הבמה. חשוב להבין שגם אם אתם יזמי נדל"ן סופר-מצליחים, זה לא הופך אתכם לכותבי תוכן מוכשרים או לקופירייטרים שמומחים בתחום הנדל"ן. קיימים אנשי מקצוע מיומנים שיכולים להעצים את ההצלחה שלכם, לחסוך לכם המון זמן ולייצר עבורכם תוכן חכם, מותאם אישית לפעילות העסקית, כזה שמדבר בול אל קהלי היעד ובצורה מקצועית. נשמע כמו גן עדן לא?
 • אם החלטתם לפנות לסוכנות קופירייטינג, חשוב לוודא שמדובר בחברה שכבר ניהלה תוכן לחברות בתחום הנדל"ן ושיש לה ניסיון ספציפי במהלכים שמניעים מכירות-נדל"ן.
 • חשוב לבדוק באיזה פלטפורמות ואמצעי-מדיה הקופירייטר מתמחה: האם בעיתונות כתובה, האם בכתיבת פוסטים לרשתות חברתיות, האם בטלוויזיה, ברדיו או שבכלל במייל? כל תחום כזה דורש התמחות קונקרטית, ועם יד על הלב? לא כל סוכנות קופירייטינג מתמחה בכל הפלטפורמות, אלא אם כן קוראים לה ״קופירייטינג לגאסי״.
 • בחרו בסוכנות קופירייטינג שמתמחה בפרסום ברשתות החברתיות: מרכז הכובד של ההשקעה בפרסום היום מופנה לפרסום ברשתות החברתיות. בתחום הנדל"ן בולטים גם אתרי אינטרנט ייעודיים, ביניהם: כלכליסט, גלובס, דה מרקר, נדל"ניסט, ובוודאי פייסבוק, קבוצות-הנדל"ן השונות וה'פילוחים' השונים של קהלים בתוך פייסבוק.
 • בדקו איזה פרויקטים ספציפיים סוכנות הקופירייטינג עזרה לפרסם ולשווק, ואיזה הצלחות היא רשמה בתחום.
 • תשאלו לקוחות מתחום הנדל"ן שקיבלו בעבר שירות מהחברה מהי ההתרשמות שלהם ממנה.
 • בחרו בקופירייטר שמבין בתחום הנדל"ן, סוכנות פרסום שהצוות שלה בקיא בנדל"ן בעיר/ביישוב שבו ממוקם הפרויקט שאותו אתם רוצים לקדם. היפגשו איתם, קבלו מהם סקירה נדל"נית מקיפה: שמעו מה יש להם להגיד על המתחרים שלכם בענף, על פרויקטים מקבילים לשלכם באזור, על פוטנציאל הלקוחות לפרויקט שלכם. סוג של 'הצגת תכלית'.
 
 

אחרי 'ישיבת החשיבה' איתם תוכלו להעביר להם חומרים על הפרויקט שלכם ולתת להם זמן 'לבשל' לכם פרזנטציה מקצועית ומקיפה, בה יוצגו לכם פתרונות קופירייטינג מחודדים וחכמים לקידום פרויקט הנדל"ן שלכם. 

הפרזנטציה היא בבחינת 'הצעת הגשה': זכותכם להידלק עליה ישר ולתת לה אור ירוק לביצוע, וזכותכם להעביר לה הערות לשיפור, למיקוד ולזווית קצת שונה. סוכנות קופירייטינג מקצועית היא כזאת שתקשיב לכם, תיתן לכם פתח לביקורת בונה ותהיה לצדכם עד להשגת המטרה.

סיפור ההצלחה של 'קנדה ישראל'

גם הסיפור של ברק רוזן ואסי טוכמאייר, שני חבר'ה צעירים ש'מנפיקים' הצלחות נדל"ניות מזה שני עשורים, יכול לספק השראה. השבוע דווח שהרווח השנתי שלהם (שנצבר תוך פחות משנה), עומד על 335 מיליון שקלים. סיפור ההצלחה שלהם באמת מרשים: אף אחד מהם לא הגיע 'עם כפית זהב' מהבית ובמו עשרים האצבעות שלהם, הם הקימו אימפריה נדל"נית ש'עשתה בצפר' להרבה שחקנים מובילים בשוק הנדל"ן הישראלי.

אם תבדקו 'ברוורס' את המהלכים הגאוניים שלהם, תראו שהם כוללים פעילות נדל"ן בכמה מישורים: מגורים, מסחרי ומלונאי. כמובן שהם הסתייעו בהפעלת מערך שיווקי משומן היטב, פרסום נרחב, השקעה במיתוג, בניית מוניטין ובביסוס 'עמדת המומחה' מול לקוחות רבים. אין 'כוכב נולד' בתחום הזה, זה לא משהו ש'קורה בערב אחד': הצלחה סוערת בתחום הנדל"ן היא לרוב תוצר של עבודה קשה ולמשך שנים רבות.

מסרדין קטן ועד כריש נדל״ן – כל הטיפים לכתיבת תוכן בתחום הנדל״ן

מעוניינים לכתוב את התוכן בעצמכם? לא סומכים על אף קופירייטר ולא משנה כמה מרשים הפורטפוליו שלו? לפניכם מספר טיפים לקופירייטינג מקצועי ממש כמו איל נדל״ן אמיתי:

 • הציגו עובדות מבוססות (כמה פרויקטים כבר בניתם? כמה דירות/מפתחות כבר מסרתם?)
 • דברו בנתונים מהשטח, לא בהשערות ובשאיפות-לב. הציגו קבלות של רוכשים שקנו דירה והרוויחו תשואה.
 • שתפו מספרים: כמה משפחות כבר גרות בפרויקט החדש שלכם, מאיזה חתך סוציואקונומי?
 • ספרו על אדריכלי הפרויקט. אם הם מהמובילים בתחום בארץ, לשים אותם בפרונט (התקשורתי).
 • דברו על מיקומים מבטיחים בהם בניתם, על השקעות-נדל"ן חכמות שביצעתם, על אזורים שעליהם 'הימרתם', ושאכן הפכו למבוקשים ומשגשגים.
 • הביאו עדויות של לקוחות/דיירים מרוצים ('טסטמוניאלס').
 • הקפידו על איכות בנייה בסטנדרטים הכי גבוהים, ואל תשכחו לתקשר ולספר על זה.
 • למדו לעומק את האזור שאותו אתם משווקים: דעו היכן המרכז המסחרי, הכירו את גני הילדים ובתי הספר, הכירו ייעודי-קרקע סמוכים לפרויקט או כל פיסת מידע שקשורה אליו.
 • למדו כיצד לכתוב קופי משכנע. נסו להסביר בכמה שפחות מילים, מדוע הפרויקט שלכם עדיף על פני הפרויקט של המתחרים, מהי הייחודיות שלכם ומהם היתרונות (לא מאפיינים!) שלכם.
 • הכירו מונחים מקצועיים מעולם הנדל"ן, במיוחד את אלה שהרוכשים/הלקוחות הפוטנציאליים צפויים לפגוש ו/או אוהבים להשתמש, ביניהם: מס קנייה, מס שבח, טאבו, אדמת מנהל, חכירה, השבחה, רווח הון, הערת אזהרה, זכות קניין, בעלות, קרקע, יחידת דיור, קרקע מנהל, עמלת תיווך, ערבות בנקאית, משכנתא, טופס 4, היתר בנייה, חוק המכר.
 • השתמשו במילות כוח: חינם, בלעדי, יוקרתי, לזמן מוגבל, חדשני, עוצמתי, ייחודי, מרהיב, בטוח.
 • כתבו כותרות נדל״ניות שלא ניתן להתעלם מהן: הטמינו מחירים, חדשות, עדכונים, יתרונות ומספרים בכותרות. זה ללא ספק יגרום לגולשים ללחוץ על המודעה שלכם…

אתם לא מומחים מובילים אם אתם לא מפרסמים מדריכים בתחום שלכם

אם אתם תופסים את עצמכם כ'כרישי נדל"ן' ויש לזה 'תימוכין' וקבלות בשטח, אסור לכם לפספס את המומנטום בשום פנים ואופן! יש כמה פעולות שחשוב שתבצעו, על מנת 'להטמיע' את עמדת המומחה, כמו גם לחזק את התדמית הנתפסת שלכם בציבור ככרישים לענייני נדל"ן וכאוטוריטות בתחום בישראל.

אחד המהלכים שיכולים לבסס אתכם ככאלו, הוא כתיבת מדריך בתחום. וכמו שנאמר, מה שלא כתוב או מצולם כאילו לא קיים, ומה שמתועד זוכה ליחס רב ולדיון ציבורי רחב. על כן, כתיבת מדריך מקצועי יכול לשמש ככלי מעולה לביסוס המומחיות, שיפור המוניטין וחיזוק הסמכות שלכם.

אז מה כדאי שיהיה במדריך המקצועי מבחינת התוכן?

 • מדריך מפורט לגבי השקעות נדל"ן (ממוקד ישראל).
 • נתונים על התחלות בנייה בישראל.
 • נתונים על מכירות נדל"ן בישראל (בדגש על מגורים).
 • טיפים לרכישת דירה ראשונה.
 • טיפים לרכישת דירה מקבלן ('מהניילון').
 • טיפים לגבי בחירת מתווך נדל"ן.
 • טיפים לגבי הערכת שווי הנכס לפני הגשת הצעת המחיר לקנייה.
 • טיפים לגבי בדיקה מקיפה של הנכס לפני הקנייה בפועל (מבנה הנכס, מצב האינסטלציה, החשמל, הקירות, תשתיות, צנרת, גודל הנכס הרשמי, רישום הנכס כחוק, בעלות רשמית של הנכס בטאבו, הרישום בארנונה).
 • הנחיות לגבי מסלול רכישת דירה: מה חובה לדעת, ממה חובה להיזהר, עם מי כדאי להתייעץ? איזו משכנתא כדאי לקחת, מאיזה בנק ובאיזה תנאים? עם איזה עורך-דין לצאת לדרך? מה זה 'זיכרון דברים'? איזה מסמכים יש למלא בתהליך של רכישת דירה? איזה אגרות יש לשלם? מהם תנאי המיסוי?
 
 

כמעט בכל תחום, מי שנתפס כמוביל וכמקצועי ביותר, הוא זה שברוב המקרים גם ימשוך אליו הכי הרבה לקוחות-משלמים. הציבור לא פראייר: הוא רוצה לקנות ממי שאמין, הוגן, זה שמציע לו איכות ומעניק לו שירות. לכן, ברגע שכותבים מסרים שיווקיים בתחום הנדל״ן, חשוב להקפיד להעביר מסרים שמשדרים אמינות, קניה בטוחה, סטנדרט גבוה, חדשנות, ללא שום סיסמאות ריקות, חלומות או הבטחות שווא.

סיפורי הצלחה הם תמיד תוכן מנצח – ביגטיים!

לא לחינם סיפורי הצלחה של אנשי עסקים שכונסו לביוגרפיות מרתקות נמכרים במיליוני עותקים. סיפורי הצלחה הם תמיד מודל לחיקוי, רפרנס שמספק השראה, משהו שאלפי אנשים שואפים לטעום ממנו, 'לגעת באושר', 'לחוש בעושר', ללמוד איך 'עושים את זה ביגטיים'.

וו'רן באפט נולד מיליארדר?! ביל גייטס פיצח 'חלונות' בגיל 17?! מרילין מונרו נולדה בהוליווד?! ברק אובמה ניפץ את תקרת הזכוכית (הלבנה) מכורח המקרה?! צוקרברג פעל מתחת לרדאר כשהרשת החברתית שלו פרצה לעולם?! אייל גולן ממשיך להופיע בפאב הקטן ברחובות?! ברוס ספרינגסטין היה מקבל שער על ה"רולינגסטון" ומוכר יותר מ- 120מיליון עותקים אם היה נשאר ב'לונג בראנץ' ניו- ג'רסי?! אתם מכירים איזשהו כוכב-עולה שחלום חייו היה לרדת מהבמה ולא לעלות עליה?! אתם מכירים איזשהו כוכב בלי סיפור-חיים שיצא החוצה וסופר עשרות פעמים, בכל הצבעים? סיפור טוב הוא נציג המכירות הכי אפקטיבי שתוכלו לחשוב עליו.

תוכן מנצח, זה כל הסיפור. וכשעורכים אותו טוב, זה סוף הסיפור.

אל תוותרו על נוכחות חזקה ב'מדיה הקלאסית' החדשה

נדל"ן הוא במהותו תחום מבוסס מיקום. כשחושבים על רכישת נכס זה בדרך כלל מתחיל בהחלטה היכן לקנות: באיזו עיר, באיזו שכונה? באיזה רחוב? שילוט חוצות יכול לכוון בול לאזור שבו ממוקם הפרויקט שאתם מציעים. ניתן למקם אותו בסביבה הרלוונטית לקהלי היעד או בכל מקום שתחשקו בו. פרסום על גבי שלטי חוצות דורש מסר ממוקד, קצר וקליט, עם ויז'ואל חזק וזכיר. מומלץ לנצל זאת בכדי לקבל חשיפה ממוקדת, להניע ביקורים בדירה ולהציג פרויקטים לדוגמא.

אימייל מרקטינג, ערוץ-תוכן ממוקד נוסף

יש לכם דאטה בייס ממוקד של רוכשי דירות פוטנציאליים? תנצלו אותו לשליחת ניוזלטר לקהלי המטרה על בסיס קבוע (אפשר אחת לשבועיים, חודש או כמה שבאלכם!). נצלו את הפלטפורמה הזו בכדי להעניק טיפים בעלי ערך מוסף לרוכשי הדירות הפוטנציאליים. רוב הסיכוי שהטיפים שלכם, יובילו אותם ליצור קשר ולהתייעץ אתכם בנוגע לרכישת הדירה.

כבר במהלך הזה 'עשיתם חצי דרך': לקוחות פוטנציאליים 'חמים' עוברים מיוזמתם למגרש שלכם. התדמית הנתפסת שלכם בעיניהם היא של מומחים בתחום. מכאן יהיה לכם הרבה יותר קל לייצר אמון ולהכשיר את הקרקע לקנייה ישירה מכם. יחסי 'תן וקח' הם תמיד הרבה יותר מצליחים מיחסי 'קח וקח'. בעסקה טובה שני הצדדים אמורים להרגיש 'מורווחים'. WIN-WIN. מילה של לגאסי 🙂

חשוב ליצור תוכן שמייצר תחושת שייכות

אנשים לא קונים מוצרים ושירותים, הם קונים פתרונות ומענה לבעיות, על אחת כמה וכמה כשמדובר ברכישת בית. מהסיבה הזאת, נסו לכתוב תוכן שמעניק תחושת שייכות: חלק מ'נבחרת', חלק מקבוצה ייחודית או קהילה איכותית. כל פרויקט נדל"ן איכותי הוא קרקע פורייה לבניית קהילה גדולה. זה מה שאנשים מחפשים היום, ולא רק בפייסבוק: מחפשים להיות שייכים, להיות חלק ממעגל חברתי-איכותי, חלק מקהילה שיכולה לספק סביבה חברתית תומכת ובשורה התחתונה – מישהו שידאג לכם בבידוד' הבא…

התוכן הוא ה-Say החדש

מה שתקפידו לומר על החברה שלכם, המסרים שתבחרו להעביר, הפרויקטים שתבחרו לשווק, הדירות שתעצבו עבור הלקוחות שלכם – כל זה צריך להיות 'מסופר' באמצעות תוכן מרתק, מרגש, מקורי, בצד צילומים ותמונות מהשטח (הדמיות של הדירות, מצגות בתלת-מימד, פרזנטציה יוקרתית של הפרויקט ופיתוח סביבתי, קונספט קהילתי, יתרונות). את כל הפרמטרים האלה, סוכנות קופירייטינג מקצועית תוכל לגבש עבורכם באמצעות אסטרטגיית-תוכן 'טיילור מייד', כזו שתעצב זהות ברורה ואיכות מובחנת לפרויקטים הנדל"ניים שלכם, תסלול לכם את הדרך לביסוס מותג חזק, אמין, עם השקפת עולם מרשימה ו'הבטחה' ברורה לרוכשי הדירות הפוטנציאליים שלכם.

אז מה ה'Story' שלכם?   

הסיפור שלכם מגדיר לקהלי היעד מי אתם, מהי ההבטחה של החברה שלכם, מהו 'כרטיס הביקור' העסקי שלכם, מציג רציונל וסיבות מנומקות מדוע לבחור בכם, ולמה עדיף לבחור אתכם על פני המתחרים. את הסיפור הזה אתם לא יכולים לכתוב לבד. תנו לקופירייטינג לגאסי לעשות את זה עבורכם.

סיפור טוב הוא נציג המכירות הכי יעיל שלכם. השגריר שלכם ב'ארץ הלקוחות הפוטנציאליים'!

אנחנו, קופירייטינג לגאסי, בית-תוכן בוטיק, חתומים על ליווי עסקי של מאות לקוחות, כולל חברות מובילות מתחום הנדל"ן. נשמח לגבש עבורכם את ה-DNA  של פרויקט הנדל"ן הבא שלכם, נבנה לכם אסטרטגיית-תוכן חכמה, מדויקת, בהתאמה מקסימלית לקהלי היעד שלכם ולרוכשי הדירות הפוטנציאליים שלכם. אנחנו בטוחים שנדע להתאים לכם את המפתחות הייחודיות למכירת הדירות הבאות (כל בית צריך מרפסת ודלת. לא?!).

צרו אתנו קשר כבר עכשיו, נכיר אתכם, תכירו אותנו ונחליט ביחד לאן ממשיכים…    

השירותים שלנו

שתפו את הפוסט

צור קשר

ניתן לחייג למספר 050-4237575
או למלא את הטופס:

מוכן להגדיל את הטראפיק,
הלידים והמכירות

בפי 10 לפחות?

מאמרים נוספים לקריאה

מוכן להגדיל את הטראפיק,
הלידים והמכירות

בפי 10 לפחות?