קופירייטינג SaaS: הכתיבה שמטריפה את עולם הטכנולוגיה

תוכן עניינים

קופירייטינג SaaS הוא הדבר הכי חם כרגע בתחום כתיבת התוכן. ׳שליט בלתי-מעורער׳ שבא לעשות מהפכה בשוק!

נניח ויש לכם מוצר מדליק ומלא בתכונות חזקות היכולות לחולל מהפכה בחיים של הלקוחות שלכם. אתם מלאי התלהבות מהמוצר ואינכם צריכים שירותי קופירייטינג; אתם הרי מכירים את המוצר יותר טוב מכולם ויודעים מהן התועלות שבו

אך מסתבר שהלקוחות בכלל לא מבינים כיצד המוצר עונה על הבעיות שלהם וכיצד הוא יכול להעניק להם ערך. אין שום בעיה במוצר שלכם, יש בעיה בקופירייטינג. מסתבר שכתיבת תוכן לחברות SaaS דורשת נקודת מבט קצת אחרת. אז איך בכל זאת עושים את זה נכון?

המדריך המקיף הבא יסיר לכם את המושג ׳לא יודע׳ מהמילון…

הגדרת המושג SaaS

SaaS הוא קיצור המונח Software as a Service, שירות שכמעט כל עסק משתמש בו, גם אם אינו מכנה אותו בשם זה. לדוגמה אם פעם רכשתם תכנת הנהלת חשבונות עבור העסק והתקנתם על המחשב המקומי, כיום אתם פשוט משתמשים בתוכנה באמצעות ממשק הווב. במקום לרכוש את התוכנה אתם משלמים באמצעות תשלום חודשי או שנתי על השירות. זוהי בדיוק המשמעות של המושג SaaS – תוכנה כשירות.

למודל זה ישנם יתרונות גם עבור לקוח הקצה הנעזר בשירות, וגם עבור ספק השירות. כיום ישנם שירותים רבים הניתנים במודל זה, כאשר הם פונים בעיקר לעסקים ופרילנסרים, אך לא רק. בין היתרונות של מודל SaaS ניתן להזכיר את הגמישות שהלקוח מקבל, כאשר הוא יכול לבחור רק בתכונות המעניינות אותו כגון: עלויות תפעוליות זולות, שדרוג קל, ממשק נוח למשתמש, ניתוח מקצועי ואופטימיזציה.

דוגמאות לשירותי SaaS אתם יכולים לראות בתוכנות להנהלת חשבונות, תוכנות עיצוב גרפי, תוכנות לעריכת מסמכים, תוכנות לניהול מדיה חברתית וכדומה. בעבר רבות מהן נמכרו כתוכנה להתקנה במחשב המקומי, אך כיום הן מעניקות את שירותיהן באמצעות ממשק הווב.

הנה כמה נתונים שמעידים על קצב הגדילה המהיר של חברות SaaS:

 • משנת 2015 ועד 2021 שוק ה-SaaS גדל מ 5 מיליארד דולר ל 145.5 מיליארד דולר, כלומר גדל פי 5 בפרק זמן של 6 שנים! (Gartner).
 • אפליקציות SaaS מהוות כ-70% מהשימוש בתוכנות בארגון. התחזית היא שהשימוש יגיע ל-85% עד שנת 2025 (BetterCloud).

מה זה קופירייטינג SaaS

כולנו יודעים מה זה קופירייטינג, אם נגדיר זאת בשתי מלים – כתיבה שיווקית. אך כתיבת תוכן לסטארט-אפים חייבת לקחת בחשבון את מאפייני המוצר ואת שוק המטרה. ולכן, יש לנו צורך בקופירייטינג של SaaS, העונה על המאפיינים המיוחדים של השירות ושל קהל היעד. קופירייטינג SaaS הוא הגישה השיווקית המציגה למבקרים באתר או בדף הנחיתה את השירות ואת התועלות הייחודיות שלו.

כאשר אנו מדברים על ,SaaS עלינו לקחת בחשבון שזהו אינו עוד לקוח מהשורה. זהו שוק בעל מאפיינים ייחודיים: המסרים השיווקיים פונים לא רק אל האדם הנמצא מול מסך המחשב, אלא גם לבוס שנמצא מאחוריהם. יתכן שישנה קבוצה שלמה של מקבלי החלטות, כל אחד רואה את הדברים מנקודת המבט של התפקיד שהוא ממלא בארגון – זה דרוש טיעונים משכנעים שונים – לפעמים הגולש צריך שניתן לו את הנימוקים המשכנעים באמצעותם הוא ישכנע את הבוס לרכוש את השירות.

גם מבחינת ההתייחסות לעלות תמורת תועלת, נקודת המבט היא שונה מזו של צרכן רגיל. כאן הכל נבחן ביחס למגבלת התקציב והתכניות האסטרטגיות של הארגון. יתר על כן, אנו רוצים להראות ללקוח כיצד ההוצאה הזו תעניק לו ערך כלכלי.

לבסוף עלינו לקחת בחשבון היכן אנו עומדים מבחינת מסע הלקוח – האם זהו הלקוח שהחליט שזהו השירות שהוא רוצה ואולי רק משווה בין האפשרויות, או האם זהו הלקוח שעדיין מתנדנד ודעתו לא גמורה לגבי הצורך.

בשביל לקדם שירות SaaS יש צורך בכתיבת תוכן שיווקי העונה על הצרכים המיוחדים ומסייע לשווק את המוצר בצורה הנכונה. כתיבת תוכן נכונה תפשט את ההסבר, תחדד את המסר ותגביר את החשק לרכוש את המוצר. מוטב לעשות זאת באמצעות סוכנות קופירייטינג המתמחה בכתיבת תוכן לחברות הייטק.

המטרה והחשיבות של קופירייטינג SaaS

בין אם זהו קופירייטינג עבור דף הבית ובין אם זהו קופירייטינג לדפי נחיתה, המטרה של הקופירייטר היא להפוך את המבקרים בדף ללקוחות, או לפחות משתמשים לתקופת ניסיון. הקופירייטר לא נועד בשביל למשוך את הקהל או ליצור מעורבות תפקידו של הקופירייטר הוא להראות למשתמשים את הערך של המוצר, גם מבלי לספר זאת באופן ישיר, ובכך לגרום למשתמשים לנקוט בפעולה כמו: הרשמה בדף הנחיתה, הורדת מדריך חינמי, השארת פרטים, התחלת תקופת ניסיון או רכישה.

מנקודת המבט שלנו בקופירייטינג לגאסי, אנו רואים כי אחת הבעיות השכיחות בקרב מפתחי מוצרים היא שהם אבודים לגמרי בניסיונות לשווק את המוצר. לכאורה אנו מצפים שהם יעשו זאת בצורה הטובה ביותר, הרי הם פיתחו את המוצר ומכירים כל פרט וכל פיצר. אך בפועל הם מתרכזים בתכונות המוצר שהם גאים בהן, ואינם מתמקדים ביתרונות עבור הלקוחוזהו הפספוס הגדול ביותר!

ולא רק זה, הם גם צפויים להאריך במילים והסברים, והניסיון מראה שזה בדיוק מה שמביא את המשתמשים לנטוש את דף הנחיתה. הרחבת הדיבור על התכונות לא תמיד מאפשרת ללקוח להבין כיצד השירות ישמש אותו במהלך העסקים וכיצד יביא לו יתרון.

עוד בעיה שאנו רואים בקופירייטינג, כאשר הוא נעשה על ידי הארגון ולא על ידי סוכנות קופירייטינג, הוא הנטייה להשתמש בזרגון מקצועי וטכני. זוהי אולי השפה השגורה בפיהם של המקודדים והמהנדסים, אך לא תמיד זוהי השפה השגורה בפי קהל המטרה.

ישנו פער בין מה שאתם חושבים שהמשתמשים רוצים לראות, לבין מה שהם באמת רוצים לדעת. קופירייטר מנוסה יסייע לכם להתגבר בקלות על הפער הזה.

העסק שלך זקוק לתוכן עם נוכחות?

אנחנו נראה לך איך עושים את זה נכון בקלות ובמהירות!

ניתן לחייג למספר 050-4237575
או למלא את הטופס:

מה תפקידו של קופירייטר SaaS

תפקידו העיקרי של קופירייטר SaaS הוא להשתמש במילים על מנת להשיג יותר המרות, יותר משתמשים אשר יצטרפו לתקופת ניסיון או אולי יבקשו הדגמה של המוצר (בהתאם למטרות שלכם). זה יכול להיעשות במסגרת דפי נחיתה, אתרי איקומרס, מודעות פרסום, דואר אלקטרוני וכו‘. הקופירייטר SaaS יחבר עבורכם את המילים הנכונות הקולעות למטרה.

ישנן גישות שונות בתחום הקופירייטינג. ישנם כאלו המתעסקים בתוכן שיווקי, אומנות בפני עצמה, אך קצת שונה מאומנות הקופירייטינג המתמקדת במכירה באמצעות מילים. בעוד הגישות המסורתיות מלמדות אותנו כי עלינו למכור באמצעות התועלות ולא באמצעות המאפיינים, כאשר זה נוגע ל-SaaS עלינו לוודא כי התכונות מוצגות בצורה פשוטה, קולעת וברורה.

תפקידו של קופירייטר SaaS הוא להציג את המאפיינים, היתרונות והתועלות הנובעות מאותן תכונות; מה ניתן להשיג באמצעותן ומה תהיה התוצאה עבור הלקוח. ישנו צורך במציאת האיזון בין הצגת המוצר ומאפייניו, אך חשוב להתרכז בסיפור של הלקוח.

היתרונות של קופירייטינג לחברות SaaS

קופירייטינג לחברות SaaS הופך את התוכן השיווקי שלהן להרבה יותר מהנה ומרתק. הקופירייטר יודע כיצד למשוך את המבקרים ותופס את תשומת הלב שלהם. הוא יודע איך לבנות את הסיפור על מנת לתקשר את המסרים בצורה היעילה והאיכותית ביותר. כתוצאה מכך הסיפור שלכם נצרב בתודעת הקוראים: הם יבינו שהם מצאו את מה שהם מחפשים. המסרים השיווקיים שלכם ישקעו באופן טבעי בתודעה שלהם, ובתוך כמה רגעים הם יפכו מגולשים לרוכשים.

חשוב לזכור כי הסיפור הוא לא רק הסיפור שלכם, ואינו עוסק אך ורק במותג או המוצר שלכם – זהו הסיפור של הלקוחות; אלו הם היזמים ובעלי העסקים להם אתם רוצים לסייע להצליח באמצעות המוצר שלכם. לכן, ישנו צורך לספר את הסיפור של המוצר שלכם, דרך נקודת מבטו של הלקוח ומטרותיו העסקיות. רק לאחר מכן, יוכל הלקוח להבין כיצד המוצר שלכם יסייע לו להתגבר על המכשולים ולהשיג את מטרותיו.

קופירייטינג SaaS יסייע לכם ב:

 • הזרמת תנועה מסיבית לאתר האינטרנט.
 • מקסום יחסי המרה, איסוף הלידים וכמות הרכישות.
 • השגת תוצאות יותר טובות באימייל מרקטינג.
 • הורדת עלויות ה-CPC ושיפור רווחיות הקמפיין.
 • גורם למשתמשים להבין כיצד הפתרון שלכם יסייע להם.

איך ליצור אסטרטגיית תוכן לחברות SaaS

כאשר פונים לסוכנות קופירייטינג ומזמינים שירותי כתיבת תוכן, לא משנה כמה ניסיון יש לכותבים – הם אינם יכולים סתם כך לשבת, להתחיל לכתוב ולקוות שיצא מזה משהו טוב. לצורך כתיבת תוכן מקצועית יש צורך בניתוח וחשיבה אסטרטגית ייחודית. דרושה כאן רמה גדולה של התאמה אישית, גם עבור השירות וגם עבור קהל היעד שלו. להלן הצעה לאסטרטגיה מתקדמת אשר תאפשר לכם לעשות זאת נכון.

 1. לחקור ולהבין את קהל היעד

הדבר הראשון הוא להכיר את קהל היעד, וישנן שיטות שונות לעשות זאת. למשל אנו יכולים לקרוא את הביקורת על המוצר, לפנות ללקוחות קיימים, לשמוע לדעתם וגם לראות מהו השיח הקיים סביב המוצר ברשתות חברתיות ומקומות שונים באינטרנט.

ככל שנשיג יותר מידע, כך נוכל לבנות בצורה טובה יותר את המסר האידאלי. אל תתפלאו אם בשלב זה תגלו כי בעיני הקהל היתרון המרכזי שלכם הוא לאו דווקא זה שחשבתם. אתם אפילו עשויים לגלות אצל משתמשי המוצר יתרונות ותועלות שלא חשבתם עליהם גם בתור המפתחים של המוצר. אלו יכולות להיות תובנות חשובות לצורך הדגשת המסרים הנכונים. כל המידע הזה יאפשר לכם להתחיל לדבר בשפה של קהל היעד.

 1. חדדו את הצעת הערך הייחודית שלכם

לאחר שהבנתם מהו הערך הנתפס של המוצר שלכם בשוק, תוכלו להראות זאת באמצעות חידוד הצעת הערך הייחודית שלכם. אתם רוצים לגבש את כל הצעת הערך לתוך משפט אחד שאומר הכל.

לאחר שניסחתם את הטקסט אתם צריכים לשאול עצמכם את השאלות הבאות:

 • האם המשפט שניסחתם מציג את הפעולה שהשירות מבצע?
 • האם המסר מדגיש כיצד המוצר מעניק תועלת למשתמשים?
 • האם זו תועלת שבאמת אכפת למשתמשים ממנה?

אל תהססו לבחון את המשפט על חברים, מכרים ומשפחה ולשמוע לדעתם.

 1. היכן תפרסמו את התוכן

אתם יכולים לפרסם את התוכן במקומות שונים, דבר המשפיע על אופי התוכן. לכל פלטפורמה יש את האופי והמאפיינים שלה וצריך לדעת להתאים את התוכן השיווקי.

מקומות פופולריים לפרסום תוכן יכולים להיות:

 • דפי נחיתה
 • דפי מוצר
 • אתרי אינטרנט
 • פוסטים בבלוג
 • ניוזלטר ומיילים
 • מדיה חברתית
 • הודעות PR
 • מיילים שיווקיים
 • קבוצות וקהילות
 • ועוד המון…
 1. התאימו בין התוכן לבין המטרה

לכל דף באתר האינטרנט ישנה מטרה אחרת. לדוגמה הפוסטים בבלוג פונים בדרך כלל לאלו הנמצאים בשלבי הביניים של המשפך השיווקי, השלבים בהם הלקוח חוקר ומתעניין ומגיע אליכם ממנועי החיפוש. לעומתם יש לכם את דפי הנחיתה, סוג של ״נציגי מכירות״ המעודדים את המבקרים שלכם לקנות את המוצר. כאשר תפנו לשירותי כתיבת תוכן, הם תמיד ירצו לדעת מהי מטרת התוכן.

 1. הגדירו את קולו של המוצר

ישנן דרכים שונות לתאר את המוצר. למשל זהו יכול להיות תיאור רשמי ומאופק, תיאור המפגין ידע מקצועי או תיאור מלא בהתלהבות. עליכם להחליט מראש מהו טון הכתיבה שאליו אתם בוחרים להיצמד ותישארו איתו לאורך כל הדרך, אחרת הכתיבה תשתנה בהתאם למצב הרוח שלכם באותו הרגע.

הבחירה צריכה לקחת בחשבון את קהל היעד שלכם. לדוגמה, אם אתם פונים לקהל מקצועי, עליכם להראות להם שאתם מדברים באותה השפה. אך אותו המוצר יכול לפנות גם לקהל שונה, עבורו דרוש קול אחר. פשוט צריך לדעת עם מי מדברים ולדבר בקול הנכון. במסגרת הזאת, יתכן כי תצטרכו בכתיבה שיווקית שונה לאותו המוצר, כמו גרסאות שונות לקהלים שונים.

טיפים לכתיבת תוכן SaaS מקצועית

הלידים המגיעים אל האתר שלכם עשויים להתעניין בהרבה יותר מאשר המחיר של השירות. זהו אחד ההבדלים המרכזיים בין B2B ל-B2C. להלן כמה טיפים חשובים העונים בדיוק על הצרכים של B2B ויכולים להתאים לחברות המציעות שירותי SaaS:

הציגו את הצוות, היעילות, היתרונות, הפרויקטים והצהרת המשימה שלכם

הלקוחות ירצו לדעת יותר על הצוות שלכם, על העבר של החברה וכל מה שהיא מייצגת. הצגת תיק הלקוחות שלכם והלוגואים של החברות שעובדות אתכם יכול לשרת את המטרה הזו. זהו כלי חשוב עבור הלקוח להעריך האם השירותים שלכם מתאימים עבורו.

גם אם מדובר בצוות מצומצם, אל תתביישו להציג את הסיפור שלכם. הלקוחות עשויים לגלות אהדה רבה גם ליזמים קטנים המחויבים למטרה ומאמינים בשירות שלהם. הם ישמחו לעבוד אתכם. הראו להם את הפנים שמאחורי המותג, כך תוכלו ליצור את החיבור האישי. אל תראו להם רק מה אתם עושים, הראו להם למה אתם עושים את מה שאתם עושים.

הציגו את המספרים

ושוב, איננו מדברים על העלויות של המוצר, הציגו את הנתונים המספריים של הלקוחות וההצלחות שלכם. למשל כמה לקוחות יש לכם, כמה כסף הצלחתם לחסוך ללקוחות ואיך סייעתם ללקוח להגיע מנקודה ״א״ לנקודה ״ב״. אם ניתן לבטא אותם בצורה מספרית זוהי בעצם הוכחה חברתית להצלחתכם.

לדוגמה:

X לקוחות מרוצים

Y שנים בתחום

Z אחוזי הצלחה

הקפידו על מידע אותנטי המשמש לטובתכם. הציגו אותו בעזרת גרפיקה אטרקטיבית.

הקפידו על מפת האתר בתחתית הדף

אנו בדרך כלל מדברים על מפת אתר בהקשר של קידום האתר במנועי החיפוש. זה חשוב, וזוהי סוגיה בפני עצמו. אך כאשר משווקים SaaS, הלקוחות הפוטנציאליים יגלו סקרנות וירצו לבחון את האתר וללמוד עוד על החברה והשירותים שלה. עזרו להם לעשות זאת באמצעות מפת האתר במקום נוח ונגיש.

הטמיעו צ‘אטבוט בדף עם תשובות לשאלות שכיחות

שימוש בצ‘אטבוט מבוסס בינה מלאכותית הפך לדבר שכיח באתרים רבים. ניתן להטמיע אותו באתר בקלות והוא מציע למסקרים באתרים ערוץ תקשורת מהיר. זהו המקום להטמיע תשובות לשאלות שכיחות ולהסיר ספקות שיש ללקוחות. הצ‘אטבוט גם יאפשר לכם ללמוד מהן השאלות המטרידות את הלקוחות, וזה יסייע לכם לשפר את כל היבטי השיווק.

הקפידו על כללי ה-SEO בחכמה

קופירייטינג SEO הוא דבר חשוב לצורך הגדלת אחוזי החשיפה שלכם ומשיכת הקהל הנכון. אך כאשר כותבים קופירייטינג SaaS, השפה השיווקית היא המנחה אותנו ולא מילות המפתח אותן אנו רוצים לקדם. לכן, ניסוחי הקופירייטינג הם בעדיפות הראשונה. קודם כל יש להכין אותם ולאחר מכן ניתן לשלב מילות מפתח. אך הכל חייב להתבצע בזהירות ומבלי לפגוע בחדות המסרים השיווקיים.

הקפידו על עקביות בקופירייטינג

אל תשקיעו בשירותי כתיבת תוכן רק עבור דף הבית או רק לצורך פוסט בבלוג המקדם את המוצר. הלקוחות שלכם יסרקו דפים שונים באתר והם רוצים לראות עקביות. את אותה המקצועיות ואותה השפה השיווקית שמדברת אליהם, הם יצפו לראות בשאר הדפים באתר. חוסר עקביות גורם לבלבול ומשדר חוסר מקצועיות, אתם עשויים לאבד את הלקוחות דווקא לאחר שהתחלתם ברגל ימין. אם יש צורך לעשות מתיחת פנים לכל הקופי באתר, עשו זאת.

שימו לב לאנליטיקה

גם לאחר שיש לכם תכנים חדשים ובלוגים מעניינים, זהו עדיין לא הזמן לנוח על זרי הדפנה. עליכם לראות כיצד מגיב השוק וכיצד מתנהגים מנועי החיפוש. לכן, חשוב לנתח ולראות אילו דפים מובילים באתר מבחינת תוצאות החיפוש, מה ניתן לעשות על מנת לשפר את יחסי ההמרה, אחוזי הנטישה וזמני השהייה.יתכן כי תזדקקו לבצע שינויים קטנים על מנת לבחון את התוצאות.

כתיבת תוכן לחברות סטארט-אפ ו-SaaS

חברות סטארט-אפ וחברות SaaS פועלות בסביבה תחרותית. כל חברה נדרשת לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים שלה, שניתן לסמוך עליה וניתן לרכוש את המוצר שלה ללא שום סכנה. מכירות ושיווק הן מנוע הצמיחה של החברות הללו, הן מחפשות צמיחה מהירה, אגרסיבית והתבססות בשוק. הן לא רוצות לבזבז שום הזדמנות לתפוס את תשומת לבו של הלקוח. הן נדרשות לשכנע אותו מהרגע הראשון שיש להן את הפתרון לבעיות העסקיות שאיתן הוא מתמודד.

כתיבתן תוכן לסטארט-אפים ושירותי SaaS מאפשרים לחברות אלו להצליח לעשות זאת בצורה קלה ויעילה. כל מילה נבחרת בקפידה על מנת לשקף את הפוטנציאל שבמוצר ועל מנת לגרום לקהל המטרה לראות את התועלות שבו.

אתם בחברת ההייטק יכולים להתמקד בפיתוח המוצר והבאתו לכדי שלמות. אנחנו הקופירייטרים רק נסייע לכם להעביר את המסרים הנכונים בהתאמה אישית לקהל הלקוחות והפלטפורמה שבה תשתמשו להעביר אותם.

אומרים שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, והעיקרון הזה נכון מאוד כאשר מדברים על שירותי כתיבת תוכן. בין אם זה דף הנחיתה או דף הבית אנו רוצים להעביר את המסרים בצורה קלה, פשוטה ומובנת. אנו רוצים שהמסרים יגעו בדיוק בנקודות הנכונות ויגרמו לקהל להבין כי זהו המוצר האולטימטיבי שיספק ערך עבורם.

טעויות שיש להימנע מהן בקופירייטינג SaaS

בעוד אנו מגייסים את הקופירייטינג לקידום המוצר באמצעות אתר האינטרנט, לפעמים אנו עשויים לעשות טעויות הפוגעות בתוצאה הכללית. להלן כמה טעויות שכיחות שכדאי להיות מודעים אליהן ולהימנע מהן:

 • חברות רבות פועלות בסביבת עבודה גלובלית ונדרשות לשווק בשפות שונות. במקום לפתח תוכן באמצעות קופירייטרים דוברי השפה, הם בוחרים בתרגום (לעתים באמצעות מערכות AI), דבר הפוגע ביעילות המסרים ואיכותם. אל תתרגמו קופירייטינג לאנגלית, עשו אותו באנגלית. כלומר כתיבת תוכן באנגלית, על ידי דוברי אנגלית ברמה של שפת-אם, המכירים גם את התרבות ולא רק את השפה.
 • כשל במענה לשאלות החשובות ביותר. לפעמים התוכן אינו מגדיר במדויק מה אתם מציעים. הלידים שלכם עשויים להרגיש מבולבלים ולא להבין למה הם בעצם הגיעו אליכם.
 • יותר מידי דגש על UI וניווט מסית את תשומת הלב. הקפידו על מראה בסיסי ומועיל, המאפשר ביצוע פעולה.
 • התעלמות מקהלי המטרה ויצירת תוכן כללי מדי. במקרים רבים כדאי ליצור תכנים שיווקיים שונים לכל קהל.
 • העמסת מילות חיפוש ללא איזון נכון בין הצרכים השיווקיים ודרישות ה-SEO.
 • היעדר תגובות והערכות אותנטיות מצד משתמשים מרוצים. מחקרים מראים כי 92% מלקוחות ה-B2B הם בעלי סיכוי גבוה יותר לרכישה לאחר שראו ביקורת אמינה (G2 and Heinz Marketing).

קופירייטינג לחברות  SaaSוסטארטאפים  בקלות ובמהירות

הצלחת המוצר שלכם אינה תלויה אך ורק במאפייני המוצר והמודל העסקי שלכם. יתכן שיש לכם רעיון מעולה וייחודי בשוק. יתכן שאתם מביאים לקהל המשתמשים יתרונות שאין למתחרים, אך בשביל להצליח אתם צריכים לגרום לקהל המשתמשים הפוטנציאלי להבין מה אתם מציעים להם.

על מנת להצליח מוטב לפנות לסוכנות קופירייטינג מקצועית שתעזור לקהל המטרה להבין כיצד מאפייני המוצר שלכם מעניקים להם תועלות כיצד בעזרת המוצר שלכם הם יוכלו לחסוך בעלויות או להגדיל את ההכנסות; להתמודד עם מכשולים ולהשיג יתרון תחרותי ענקי.

לא אחת אנשי ההייטק חושבים על רעיונות מבריקים וחדשניים. אך ככל שהרעיון יותר חדשני ופורץ דרך, כך לשוק ישנו קושי גדול יותר לראות את התועלות שבמוצר. קופירייטינג לגאסי מציעה שירותי קופירייטינג לחברות הייטק, SaaS וסטארט-אפ המאפשרים להעביר את המסר בצורה מבריקה ומושלמת.

שירותי כתיבת התוכן שלנו כוללים:

 • כתיבת מאמרי קידום ופוסטים לבלוג
 • כתיבת פוסטים לרשתות החברתיות
 • כתיבת מודעות לקמפיינים ממומנים
 • כתיבת מיילים שיווקיים וניוזלטר
 • כתיבת סלוגנים ושם לעסק
 • ועוד המון…

 

רוצים לדבר אל הלקוחות בשפה הנכונה? רוצים תוכן שיווקי הקולע בול למטרה? לא יודעים איך ניתן להמחיש לשוק את תועלות המוצר בצורה קלה, פשוטה ומהירה? צרו קשר עוד היום עם קופירייטינג לגאסי ותמצאו את הפתרון המושלם ללא שום בעיה!

השירותים שלנו

שתפו את הפוסט

צור קשר

ניתן לחייג למספר 050-4237575
או למלא את הטופס:

מוכן להגדיל את הטראפיק,
הלידים והמכירות

בפי 10 לפחות?

מאמרים נוספים לקריאה

Email Copywriting - כתיבת מיילים שיווקיים

Email Copywriting: המדריך ״הפשוט והטיפש״ לכתיבת מיילים שיווקיים שיניעו את הקוראים לפעולה

בין אם מדובר בכתיבת מייל שיווקי בעברית או בקופירייטינג למייל רשמי באנגלית, מומלץ שהמבנה שלו יהיה תמציתי, ברור ומניע לפעולה. במדריך ״הפשוט והטיפש״ שלנו, תלמדו לעומק איך כותבים מיילים שיווקיים ממירים, כיצד בונים מערכות יחסים וכיצד הופכים לידים חמים לרוכשים נאמנים…

קרא עוד »
איך לכתוב קופירייטינג לנדל״ן

קופירייטינג לנדל״ן: איך לכתוב תוכן מקצועי כמו איל נדל״ן אמיתי

במדריך הבא אנו נלמד איך כותבים קופירייטינג לנדל״ן, מהו תוכן ״נדלניסטי״ מנצח, באילו מהלכי-Must משתמשים כרישי נדל"ן אמיתיים שמוכרים דירות במיליוני שקלים ומהם הכלים שבלעדיהם הם לעולם לא ייצאו לשחיית לילה.

קרא עוד »

מוכן להגדיל את הטראפיק,
הלידים והמכירות

בפי 10 לפחות?