7 ספרות מקופירייטינג: המדריך ששבר את תקרת השכר

תוכן עניינים

רוצים לשמוע איך להרוויח 7 ספרות מקופירייטינג?…

בכל תחום מקצועי ישנם אנשי מקצוע מובילים, ה'תותחים הכבדים' הכי מקצועיים, אלה שהם 'אוטוריטה' בפני עצמם, אלה שמתמחרים גבוה מבלי להתנצל על זה, אלה ש'מנפיקים' יופי של תועלות ללקוחות שלהם, אלה שלקוחות עומדים אצלם בתור, כי הם יודעים שיקבלו את הרמה הכי גבוהה בתחום.

זה קורה גם בתחום הקופירייטינג. אם אתם רוצים להימנות עם נבחרת התותחים הכי 'שפיצית' בתחום, אתם צריכים לכוון את הקריירה שלכם במסלול טיסה ישירה לשלב שבו אתם מתמקצעים לעומק ולרוחב בקופירייטינג-פרימיום והופכים להיות הטובים ביותר שבין הטובים ביותר.

גם מיכאל אנג'לו לא נולד עם ה'קאפלה הסיסטינית' ביד…

הדרך להגיע מרמה של קופירייטר ג'וניור-מתחיל לרמה של כריש-תוכן, קופירייטר סניור של מילים, איש-מקצוע 'מאסטר' שרוקח אותיות ש'עושות פלא' (ועושות עסקים) ומרוויח 7 ספרות (בחודש), היא דרך מחייבת ומאתגרת במיוחד. גם הכותב הכי מוכשר לא בהכרח מיומן בכתיבת-תוכן עסקית ובכל סוגי הקופירייטינג ותתי-ההתמחויות שיש היום בשוק הכתיבה שיווקית.

כשרון-כתיבה הוא ללא ספק כלי-הבסיס של המקצוע, אבל זה בדיוק מה שהוא: הבייסיק. הפיגום שעליו אמורים להתווסף הכשרות מקצועיות, לימודים בתחומי כתיבה מקצועית, רעיונאות, פרסום, שיווק, כתיבה לרשתות חברתיות, קופירייטינג לניו-מדיה, ועוד המון (שלמה המלך אולי כתב את 'קהלת', אבל בוא נראה אותו כותב פוסטים לאינטסגרם…).

כמו בהמון תחומים מקצועיים שבמסגרתם צמחו התמחויות מעודכנות ותתי-התמחויות, גם בתחומי הקופירייטינג יש הרבה סוגי התמחות.

הנה העיקריים שבהם:

מפת הדרכים ל-7 ספרות מקופירייטינג

אז איך הופכים לקופירייטר-טיל עם העיפרון הכי מחודד בקלמר, עם ידע, כשרון וכישורים מקיר לקיר, והדבר אולי הכי חשוב – 'מאגר לקוחות' מעורר קנאה, גדול ועשיר? ובכן, מדובר בתהליך שמחייב השקעה והתמדה לאורך זמן, סוג של בילד-אפ על בסיס יומיומי. שלא תפתחו אשליות או 'סרטים', אין כאן קיצורי דרך: כריש בטבע נולד כריש, אבל קופירייטר חייב לשחות במים העמוקים של עולם העסקים ולעבור אוקיאנוסים של התנסויות עד שהוא מגבש אסטרטגיות כתיבה אפקטיביות, צובר מוניטין ומגייס את הלקוחות הנכונים.

העסק שלך זקוק לתוכן עם נוכחות?

אנחנו נראה לך איך עושים את זה נכון בקלות ובמהירות!

ניתן לחייג למספר 050-4237575
או למלא את הטופס:

צעדי-Must שחובה להשלים בדרך אל פסגת-הקופירייטינג

 • למדו כמה שיותר: צברו ידע וניסיון בסוגי קופירייטינג שונים, ביניהם כתיבה תדמיתית, כתיבה עסקית, קופירייטינג לקמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות, קופירייטינג לניוזלטרים, קופירייטינג למאמרי SEO, קופירייטינג לתוכן שיווקי, קופירייטינג לסרטי תדמית, מיקרו-קופי, קופירייטינג למצגות מקצועיות, קופירייטינג למדריכים מקצועיים, קופי-ברנדינג, קופי למודעות בעיתונות הכתובה, קופי לתשדירי פרסומת רדיו, קופי לפודקאסטים ועוד.
 • שנה של פרקטיקה שווה לעשור של למידה: הקפידו להתמקצע לעומק בעולמות תוכן משיקים, שיכולים לספק לכם כלי-עבודה ולהרחיב את הידע שלכם, ביניהם: ניו מדיה, מתודות שיווק, פרסום BTL, PR, כתיבה שיווקית, כתיבה טכנית, אסטרטגיה שיווקית, התנהגות צרכנים, מגמות צריכה בקטגוריות נבחרות (מקומיות ובינלאומיות), פסיכולוגיה צרכנית, כתיבה שמניעה לפעולה, קופי למודעות בגוגל Adwords ,כתיבת מאמרים לקידום אורגני, רקע בניתוח מילות מפתח אפקטיביות, היכרות עם ממשקים טכנולוגיים מובילים ותוכנות ניהול-תוכן חכמות.
 • בנו תיק עבודות לא פחות ממושלם: אספו את העבודות הנבחרות שלכם ותבנו תיק עבודות (פורטפוליו), ש'יפיל את הלסת' לכל מי שחושב שהוא יודע מה זה קופירייטינג של מקצוענים (שיחשוב מחדש…). בנוסף, תשתדלו שתיק העבודות יכלול סוגי קופי מגוונים ומתחומים שונים, ועם יש לכם תוצאות של לקוחות ונתונים – זה בכלל מדהים!
 • פידבקים חיוביים הם מרשימים: גבשו 'הוכחה חברתית' לגבי המקצוענות שלכם. אספו פידבקים וביקורות חיוביות, טסטמוניאלס של לקוחות מרוצים (כולל 'מורעלים', שנעולים רק על הקופי שלכם וגם יודעים לנמק למה!). תגרמו ל'בנק-הלייקים' שלכם בפייסבוק לצמוח, בקשו מכל מי שמרוצה מהשירות שלכם לשתף פוסט עם המלצה מנומקת בקבוצות-פייסבוק רלוונטיות. תפרסמו ברשתות חברתיות שונות פוסטים מיום העבודה, מפגישות ומתוצאות של לקוחות (בהסכמתם בלבד כמובן) ותעלו את זה ל'אינסטוש' ול'פייס'. תהפכו את ההוכחה החברתית שלכם ל-ויראלית.
 • השיגו לקוחות משלמים ופרויקטים: צרו פעולות בשטח לשם השגת עבודות קופירייטינג ולקוחות משלמים. איך? כך למשל: כנסו לקבוצות-פייסבוק של דרושים כותבי תוכן, תוציאו פניות יזומות לעסקים בעיר שלכם לגבי שירותי קופירייטינג, תתחברו לבתי-תוכן ולסוכנויות קופירייטינג מובילות על מנת להיות חלק מנבחרת הכותבים הקבועה שלהם.
 • תעמיקו בנושא של חקר-לקוחות: קופירייטר תותח לא מזיז את העט או המקלדת לפני שהוא בודק לעומק ומבין לרוחב למי הוא בעצם כותב: מיהו הלקוח שלו, מהם החוזקות שלו? מהם היתרונות שלו בשוק? מהו המוצר או השירות המוביל שלו? איפה החולשות שלו? מה הוא רוצה לומר ללקוחות שלו היום? מיהם הלקוחות הפעילים שלו, בני כמה הם, איפה הם גרים, מהם התחביבים שלהם? מה הוא רוצה לשדר ללקוחות הפוטנציאליים שלו? מהי מטרת ה'קופי' הספציפי הנדרש, היכן הוא אמור להתפרסם ומה הוא אמור לקדם?
 • המתחרים שלכם הם לא האויבים שלכם: תגבשו הבנה מעמיקה בניתוח מתחרים/תחרות. אתם לא וועדת קישוט, הקופי שלכם אמור 'לייצר' לקוחות וכסף, וסביר להניח שתפעילו אותו בסביבה רוויית תחרות קטלנית, אז תעברו לחשיבה של רמטכ"ל ותבדקו מיהן 'פלוגות'-המתחרים שפועלות מולכם ואיך אפשר להביס אותן חזרה אל שולחן-החול.
 • הדרך היחידה להגיע ל-8 ספרות בקופירייטינג: אל תנסו לכבוש את העולם לבד! צרו שיתופי פעולה עם עסקים וחברות שהקשר איתם יכול להניע אליכם לקוחות חדשים מצידם, ושאתם יכולים להניע אליהם לקוחות מצדכם. הדדיות – תמיד עושה טוב…
 • אתר תדמית להצלחה עסקית: הקימו פלטפורמות לביסוס עמדת המומחה שלכם כמותג-קופירייטינג מוביל. בנו אתר אינטרנט תדמיתי, הפעילו בלוג, פתחו דף עסקי בפייסבוק, לינקדאין, תנהלו עמוד אינסטגרם יצירתי ומושך. בקיצור, תהיו אקטיביים!
 • הנעה לפעולה בכל נשימה: תניעו לפעולה בכל מהלך שלכם. כל מילה צריכה להוביל לפעולה כלשהי מצד הלקוח. קופירייטינג שאין בעקבותיו איזושהי התרחשות חדשה, כאילו לא נכתב.
 • אסטרטגיה לבנה ליום שחור: הקימו מערך-שיווק אגרסיבי של מוצרי הקופירייטינג המובילים שלכם. כך תעשו זאת: תוציאו מדריך לכתיבה אפקטיבית עם עשרה טיפים קטלניים ליישום מיידי, ותשגרו אותו לרשימת תפוצה נבחרת של לפחות 500-1000 נמענים. רוב הסיכויים שייצאו לכם מזה לפחות שניים-שלושה לקוחות פעילים (בהערכת חסר).
 • מבול של לידים חמים: תבנו 'משפך-לידים' שיעבוד אצלכם בתור 'מכונת ייצור לידים על אוטומט' (גם חצי-אוטומט זה לא רע בתור התחלה!). כדי להתחיל, כתבו מאמרים מקצועיים שיפורסמו בכל מדיה מובילה של מקצועני קופירייטינג, בכל פורום של אנשי-תוכן מובילים, בכל קבוצת פייסבוק רלוונטית שבה בעלי עסקים וחברות מחליפים דעות והמלצות. שגרו ניוזלטר קבוע אחת לשבועיים-חודש לקולגות בברנז'ה שלכם, ללקוחות פעילים שלכם וללקוחות פוטנציאליים שהייתם רוצים שיהיו שלכם.
 • סקיילינג לביזנס בכמה צעדים: דעו איך למנף את כל הפעילות העסקית שלכם, כך שהיא תניע להרחבת הידע המקצועי שלכם, להרחבת מאגר הלקוחות שלכם, להנעת מעגל הלקוחות לקנות מכם יותר שירותים ובשורה התחתונה – ליותר רווחים בפחות זמן ומאמץ. גרף-הביצועים שלכם חייב להיות תמיד בצמיחה לגובה. אין 'זרי דפנה', אין 'להסתפק במה שיש', אין 'ליהנות מהשמנת'. אתם תמיד צריכים לרצות עוד! מי שלא 'רעב' לא יתאמץ מספיק ואין לו סיכוי להגיע ל-7 ספרות מקופירייטינג ושלא נדבר על 8 ספרות…
 • סדר וארגון מנצחים כישרון: הקפידו על ניהול לקוחות מאורגן ולוח זמנים מוגדר. הכינו תכנית-עבודה מסודרת ברמה יומית, שבועית או חודשית (או איך שנח לכם…), אך זכרו שסדר וארגון מאוד חשובים גם בעולם מבוסס יצירתיות וכתיבה-יוצרת. לא תהיו מאורגנים, לא תתרחבו. לא תעבדו מסודר, תאבדו לקוחות. כל לקוח שלכם צריך להרגיש כאילו שהוא הלקוח הכי חשוב שלכם. טפלו בלקוחות ברמת VIP ואל תשכחו שמי שיביא אתכם ל-7 ספרות בחודש מקופירייטינג זה הלקוחות שלכם. כסף לא עושים לבד (ברוב המקרים), אז לפחות תעשו אותו נכון, כך שתעשו ממנו הרבה (יש תוכנות לניהול לקוחות, יש פלטפורמות CRM, יש יופי של פתרונות שיסייעו לכם להתנהל בצורה מאורגנת) 'יובל המבולבל' לא היה כזה מצליח אם הוא היה רק מבולבל…

שלום סניוריטה (לקוחה יקרה) יש לך עסק עם 'סניור קופירייטר'

איך תחליטו כמה אתם 'הולכים לעלות' ללקוח? איך מבצעים תמחור שירותי קופירייטינג? אלופים מתמחרים כמו אלופים, לא כמו טירונים. אתם צריכים לכוון גבוה. אז תכוונו גבוה, אבל בהגינות. מי שנותן תמורה איכותית ראוי לקבל תמורה מלאה. שמעתם כבר על Value for money? אז תתחילו בזה שאתם לא בקטגוריה של 'עשר אגורות למילה'.

תבנו תמחור לכל מוצר-תוכן בנפרד ותעשו לעצמכם כבוד באמצעות מספרים. עם הזמן תיווכחו לראות שאתם מתחילים לבחור את הלקוחות שלכם 'טיילור מייד': תעבדו רק עם מי שמוכן לשלם את מה שאתם שווים. מארק צוקרברג אולי יכול להרשות לעצמו לאבד 230 מיליארד דולר בערב אחד, לא אתם. מילה של לגאסי…

"ניו יורק, ניו יורק" (If you can make it there, you will make it everywhere)

אם אתם רוצים לשחק על 'המגרש של הגדולים', אתם חייבים להתאמן על המגרשים של השכנים. כלומר, גם על אלה שמחוץ לגבולות ארץ כנען. קריירת קופירייטינג לא 'נבנית מעצמה', לכן אם אתם רוצים קריירה בינלאומית בתחום, אז על אחת כמה וכמה שתצטרכו להשקיע מאמץ ואנרגיה יותר מכל כותב תוכן רנדומלי אחר.

אם אתם שואפים לעבוד בסטנדרטים גבוהים ולהפוך לקופירייטרים בינלאומיים, תצטרכו לדבר בשפה בינלאומית ובעיקר – לכתוב קופירייטינג באנגלית. אז קודם כל, תשפרו את האנגלית שלכם, גם אם היא לא ב-!Top זה נכון, שפת-אם לא בוחרים, אבל אפשר לרכוש אותה. אפשר לקרוא לה שפת אם-מדרגה שנייה…

בנוסף, תצטרכו להכיר חברות בינלאומיות, לעקוב אחרי קמפיינים בינלאומיים, להבין 'איך זה עובד מבחוץ' ו׳איך זה עובד מבפנים׳. בנוסף, תצטרכו לחקור קמפיינים ממומנים תוצרת חוץ שפעילים בפייסבוק, בערוצי תוכן מובילים בעולם (טאבולה, אאווטבריין, פורטלי-תוכן בינלאומיים מובילים באינטרנט, ועוד), להכיר תוכנות שתומכות בניהול תוכן ובדירוג אפקטיביות של תוכן ברמה כמעט-מדעית, לקבל קצת רקע על מושגים כמו 'אלגוריתם' ו'אופטימיזציה', ולא יזיק גם אם תקראו את הספר המעולה של ראש עירית ניו יורק המיתולוגי רודי ג'וליאני: "מנהיגות". תוכלו ללקט ממנו השראה למנהיגות בכל תחום. קחו את זה למנהיגות בקופירייטינג.

קופירייטינג ׳פרימיום׳

אם אתם יכולים להגיע למחזורים של 7 ספרות מקופירייטינג, סביר להניח שאתם מסוגלים להגיע גם ל-8 ספרות. כשאתם כבר בפסגה, הקפיצה מ-7 ספרות מקופירייטינג לשמונה ספרות מקופירייטינג, נעשית הרבה יותר קרובה, פשוטה ואפשרית. מישהו זוכר שמירי בוהדנה לא זכתה בתואר 'מלכת היופי של ישראל'?! ראינו איך היא לקחה בהליכה את 'סגנית מיס יוניברס', והשאר היסטוריה…אם אתם כבר 'במועדון שבע הספרות', הדרך למעלה סלולה.

התמחויות קופירייטינג ספציפיות

קופירייטינג למנועי החיפוש

כתיבה שבנויה בהתאם למה שנדרש לקידום בגוגל, ב'יאהו' ב'בינג' ובמנועי חיפוש מובילים אחרים. כתיבה שמבוססת על טקסטים בהם 'שתולות' מילות מפתח/מילות חיפוש מהבולטות ביותר בתחום הספציפי שעליו כותבים. מילות חיפוש מדויקות הן סוג של דלק שמניע את האופטימיזציה ושבמשך הזמן עוזר להגיע לדף הראשון בגוגל/מיקומים טובים בדפים הראשונים בגוגל. זה יכול להיות בפורמט של מאמרי קידום, בלוגים, מדריכים, טקסטים למודעות וקופירייטינג מקצועי גם לאורגני וגם לממומן.

מעוניינים לדעת עוד על קופירייטינג SEO?

כתבנו מאמר שלם בנושא: המדריך המלא לכתיבת תוכן שמקדם אתרים למקום הראשון

קופירייטינג למיילים

ההתמחות הזו נועדה לכתיבת ניוזלטרים, מיילים, מגזין דיגיטלי וכל פלטפורמת-מידע שאמורה להישלח ללקוחות באמצעות אימייל מרקטינג (שיווק בדוא״ל). קופירייטינג למיילים משלב כתיבת תוכן שתפקידה לתת ערך לגולשים (לקוראים, ללקוחות) וברוב המקרים יופיעו בו תכנים מעניינים בתחום הספציפי שבו עוסקת החברה שמטעמה נשלח הניוזלטר. למשל, אם מדובר בחברת נדל"ן ששולחת ניוזלטר קבוע אחת לחודש ללקוחות פוטנציאליים שלה, יופיעו בניוזלטר כתבות על מגמות נדל"ן בישראל, על חקיקה בתחום הנדל"ן, על מחירי עסקאות אטרקטיביות, ראיונות עם אנשי עסקים מעולם הנדל"ן, טיפים לגבי רכישת דירה, וכך הלאה. הטקסטים לרוב יהיו קצרים עם פסקאות קצרות, לא 'חופרים' ובצורניות-גרפית נכונה לעין של הגולש.

לפרטים נוספים על קופירייטינג למיילים לחצו כאן

קופירייטינג למותג

קופירייטינג למטרת מיתוג (כמו גם חיזוק מותג, ביסוס מוניטין), יתמקד לרוב בתכנים שידברו על מהות המותג/מהות השירות, יבליטו את איכויות המותג, את היתרונות שלו, יחזקו את ה-USP שלו ואת 'ההבטחה' שלו. הקופי יופיע ב'התכתבות' עם צבעי המותג ורוח המותג, אפשר גם בשילוב הסלוגן הקבוע (או סלוגן מותאם חדש), וידבר בסגנון שהחברה תמיד מדברת (טון כתיבה) אל הלקוחות שלה.

קופירייטינג למותג חייב לשמור על תמהיל-תוכן שמייצר זהות לעסק, או שומר ומחזק זהות-מותג קיימת. כתיבה לקטגוריה הזו תשמור על אחידות מסרים וסגנון בכל הפלטפורמות שבו היא תפעל: ברשתות חברתיות, בטלוויזיה, בעיתונות הכתובה, ברדיו, בשלטי חוצות (כמובן שנדרש כאן ידע מקצועי לביצוע אדפטציות-קופי חכמות לכל ערוץ-מדיה שבו כל קמפיין יעלה). קופירייטינג למותג חייב להיות יצירתי, מקורי, לייצר בולטות, בידול, העדפה ולדבר בתועלות.

קופירייטינג בתגובה ישירה

כתיבה זאת מתאימה לקופירייטינג עבור דפי נחיתה, פוסטים ברשתות החברתיות, מודעות ממומנות, גיבוי מבצעים חמים, תשובות אוטומטיות על פניות בדיגיטל, פניות באתר האינטרנט, פניות לשירות לקוחות, הבעת תודה על קנייה או פנייה, טיפול מיידי בלידים חמים וקמפיין ישיר במובייל. קופירייטינג בתגובה-ישירה (Direct Response Copywriting) ברוב המקרים יהיה קצר יותר, חד, 'חותך' ומניע לפעולה.

רמות של קופירייטרים

 קופירייטר ג׳וניור

רמה של קופירייטר ׳מתחיל׳. זהו למעשה השלב שבו רק מתחילים לגבש תיק עבודות ועובדים על פרויקטים ראשוניים. לקופירייטר ג׳וניור יהיה פז"ם של שנה-שנתיים בתעשייה. הוא יגיע בדרך כלל עם יכולת עבודת צוות טובה (מול מעצבים, ארט דיירקטור, סופרוויזרים) וניסיון התחלתי בקופירייטינג. השכר הממוצע בשלב הזה הוא סביב 7000-8000 שקלים. אפשרויות תעסוקה: משרדי פרסום, סוכנות קופירייטינג, עסקים פרטיים, חברות דיגיטל, מחלקות קריאייטיב וכו'.

 קופירייטר סניור

רמה של קופירייטר מקצוען עם וותק אדיר, ידע עשיר וניסיון ברמה עולמית. מלבד זאת, לכל קופירייטר סניור יש תיק עבודות מרשים ומגוון בפלטפורמות-תוכן שונות, ניסיון מקצועי מעורר השראה, ידע בהובלת קמפיינים (מהזווית של הקופירייטינג), לפעמים כולל גם ניסיון ניהולי (ניהול צוות קופירייטרים, ניהול צוות כותבי תוכן, ניהול אסטרטגי בתחומי התוכן והסושיאל/רשתות חברתיות). השכר הממוצע הוא סביב ה-20,000 שקלים ואפשר גם לעלות ל-35,000 שקלים (ואם עובדים כקופירייטרים במתכונת של פרילנס, המספרים מטפסים למעלה אפילו הרבה יותר והשמיים הם הגבול).

עשה ואל תעשה (בשביל לעשות 7 ספרות בקופירייטינג)

מה כן לעשות?

להקפיד על אותנטיות, יושרה, מחקר-לקוח ומחקר שוק מעמיק, הבנת צרכי הלקוח, שיתוף הלקוח בכיווני-הפתרונות שלכם עבורו, לחשוב 'אחרת', להיות יצירתיים, מקוריים, לעבוד על בסיס נתונים בשילוב אינטואיציה בריאה. ליצור אמון מול הלקוח, להקשיב ללקוח ולגרום לו לאהוב להקשיב לכם. להבין שאתם אוטוריטה בקופירייטינג ושאתם תתנו לו את הפתרון הכי נכון – למה שהעסק שלו צריך.

מה לא לעשות?

לא לעבוד 'על אוטומט', גם אם יש לכם ביד את הקופי הכי מבריק ו'הבאתם אחלה פיצוח'. לא להיות 'סוציומטים' ולחשוב שאתם יודעים הכול והלקוח לא מבין כלום (תשתפו אותו). לא לנסח חצי מילה לפני שהבנתם לעומק מה הלקוח רוצה וצריך. לא להביע חוות דעת שלילית על מתחרים של הלקוח או על מתחרים שלכם (לשמור על 'דיפלומטיה עסקית נקיה'). לא לתמחר נמוך את השירות שלכם: השקעתם הרבה בכישורים שלכם, עליתם מרמה של קופירייטר ג׳וניור לרמה של קופירייטר סניור, לרמה של 'השפיץ של כל השפיצים' בתחום, ולכן מגיע לכם תשלום בהתאם. מי שרוצה את השירות שלכם צריך להבין שהוא קונה למבורגיני או פרארי (את הפיאט פונטו שישאיר בחצר האחורית…).

באיזה מתכונת תרצו לפעול?

יש כמה אופציות לניהול קריירת קופירייטינג:

 • להיות קופירייטר שכיר – לעבוד עבור חברה בתמורה למשכורת חודשית קבועה.
 • להיות קופירייטר In-House – לעבוד כשכיר/עצמאי בתוך סוכנות קופירייטינג/שיווק/פרסום.
 • להיות קופירייטר פרילנסר – לעבוד מתי שבא לכם, כמה שבא לכם, איך שבא לכם, אם בכלל בא לכם…
 • לפתוח סוכנות קופירייטינג – קופירייטינג לגאסי זוהי הדוגמה האולטימטיבית לסוכנות קופירייטינג מקצועית, מצליחה ומדהימה (ואנחנו ממש לא שחצנים…).
 • להיות בסטטוס של שכיר (מול מס הכנסה) אבל להתנהל כעצמאי. יש אפשרות כזו, שמסתבר שהיא לא כל כך מוכרת לאנשים, אבל היא יכולה להתאים סבבה למי שחשוב לו לעבוד באופן מסודר ושלא רוצה את כל 'כאבי הראש' הטכניים של הנהלת חשבונות, הוצאת חשבוניות וקבלות וכו'. פתרון מעולה לסטטוס הזה יכולה לתת לכם חברת 'עצמאי שכיר'. שם גם יוכלו להסביר לכם איך קופירייטרים משלמים מיסים. תבדקו באתר הבית שלהם, יש שם מידע רלוונטי. www.atzmai.co.il

7 ספרות בקופירייטינג לגאסי – המעבדה לייצור מילים

7 ספרות מקופירייטינג זה בהחלט זה דבר מרגש. אנחנו בחברת קופירייטינג לגאסי מתקדמים בצעדי ענק בדרך להגשמת מטרותינו העסקיות (רמז: 10 ספרות בחודש ולא אגורה פחות!). שירותי הקופירייטינג המקצועיים שלנו, מכסים את כל סוגי ההתמחויות בתחום הקופירייטינג ופלטפורמות-התוכן, במגוון שפות שונות (עברית, אנגלית, רוסית, ערבית, צרפתית, גרמנית) ובכל ערוצי המדיה.

נשמח לדון אתכם על צרכי הקופירייטינג של העסק שלכם, להכיר מקרוב את הפעילות העסקית שלכם, את החלומות שלכם, את החזון העסקי שלכם ואת שאיפות-הצמיחה שלכם. לאחר מכן, אנו נבנה לכם אסטרטגיית-תוכן חכמה, מדויקת, בהתאמה מקסימלית לצרכים של העסק שלכם ונעזור לכם להגשים את מלוא הפוטנציאל העסקי שלכם.

דברו אתנו, אנחנו לא נושכים!

השירותים שלנו

שתפו את הפוסט

צור קשר

ניתן לחייג למספר 050-4237575
או למלא את הטופס:

מוכן להגדיל את הטראפיק,
הלידים והמכירות

בפי 10 לפחות?

מאמרים נוספים לקריאה

סטוריטלינג: למכור יותר מוצרים ושירותים על ידי סיפורים

סטוריטלינג: למכור יותר מוצרים ושירותים על ידי סיפורים

סטוריטלינג הוא כלי יעיל ואפקטיבי במיוחד, המסייע למיטב בעלי העסקים בעולם למכור, לשווק ולמתג מוצרים/שירותים שונים על ידי סיפורים ייחודיים. שילוב סטוריטלינג בתמהיל העסקי הוא חובה, וכאן ננסה להעביר לכם את כל הסיבות שמבססות את זה.

קרא עוד »

מוכן להגדיל את הטראפיק,
הלידים והמכירות

בפי 10 לפחות?