אייל קונפינו - יועץ נדל"ן
חברת נדל״ן מובילה – תקשורת יעילה וברורה עם קהל היעד

אייל קונפינו הוא יועץ נדל"ן עם רקורד של מאות עסקאות באזור המרכז (בעיקר בערים חולון, ראשון-לציון, בת-ים). התמחות המשרד שבבעלותו היא במכירת נדל"ן ללקוחות פרטיים. 

 

תחום ייעוץ הנדל"ן הוא אחד התחומים הרוויים ביותר בישראל. יש עשרות אלפי מתווכים בארץ ומאות חדשים שמצטרפים לשורות המקצוע מדי שנה. המשימה שהוצבה בפנינו במקרה של אייל הייתה לספק לו שירותי קופירייטינג לאתר. 

לשמחתנו, ענף הנדל"ן הוא מרתק ויש מגוון נושאים שאפשר להפיק מהם מאמרים וכתבות. הצוות שלנו מכיר היטב את התחום, משירות שנתנו ללקוחות מהענף במרוצת השנים. ידענו בוודאות כיצד לבסס נכון את אתר האינטרנט של אייל, להביאו לרמה של מומחה בתחום ולמתג אותו בעמדת ה'אוטוריטה'.

 

איך יצאנו לדרך ומה היו אבני הדרך בתחילת העבודה איתו?

התחלנו בתחקיר מול הלקוח: ניתחנו את הייחודיות שלו בענף, את היתרונות המובהקים של הייעוץ שלו, בדקנו מהן ההצלחות שלו הבולטות ביותר ואיך ניתן למנף אותן ולבסס תוכן מקדם, ניתחנו יחד את 'הגרעין הקשה' של הלקוחות שלו, בדקנו מיהם המתחרים הישירים והעקיפים שלו וכו'. 

 

אחרי גיבוש כל התובנות שעלו מהתחקיר, יצרנו אסטרטגיית תוכן חזקה שהתמקדה במסרים שיווקיים שמגבירים את הצורך בשירותיו של מתווך נדל"ן, ביתרונות ייעוץ נדל"ן לרוכשי דירות ולמוכרי דירות/בעלי נכסים, בחקיקה בתחום הנדל"ן שחשוב שהלקוחות הפוטנציאליים יכירו ובחוזקות של אייל קונפינו כיועץ נדל"ן בכיר עם ניסיון של שנים ועם מאות עסקאות ברזומה.

 

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים

חלק מהנושאים שעליהם הכנו מאמרים מקצועיים לאתר של אייל:

* מהי הערכת שווי לנכס ואיך היא מתבצעת

*  מדוע כדאי להיעזר בייעוץ של מתווך בעת מכירת נכס

*  מה חשוב לבדוק לפני שקונים נכס

* עשה ואל תעשה במכירת דירה

 

כתיבת תוכן מצוין, גם היא סוג של בנייה עם פיגומים...

כל התכנים שצוות הקופירייטרים שלנו עמל עליהם לקידום האתר עוברים תהליך מוקפד של דיוק מרבי: הקפדה על כתיבת מאמרים ברמת מהימנות מקצועית גבוהה, הקפדה על נוסח שמדבר אל קהלי היעד בשפה ברורה (גם אם מדובר במידע משפטי מורכב) ועוד. 

 

נוסף על כך, כל הטקסטים עברו ארגון עיצובי מוקפד בחלוקה נכונה לכותרות, פסקאות, ראשי פרקים וכו', כל הטקסטים עברו אופטימיזציה לקידום אתרים, כך שישרתו את מנועי החיפוש על הצד הטוב ביותר. רק כשכל התוכן 'ישב פיקס' - העלינו אותו לאתר.

השקת אתר חדש בביטחון מלא
ביסוס המותג בדיגיטל
העברת מסרים שיווקיים בצורה חדה וברורה
בידול המותג מהמתחרים

שמחנו לתת שירות לאייל קונפינו ולהיות חלק מהנעת ההצלחה של המשרד. אם פיגומים הם המסד של כל בית ובניין, אז מילים נכונות הן הפיגומים של כל מוצר תוכן איכותי, שאנחנו גאים לספק ללקוחות שלנו.

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים
Group 328
סוכנות דיגיטל מובילה - הכפלנו את כמות הלידים, הכנסנו יותר מ-20 אלף ₪ וסיפקנו יחסי המרה של 76%
Group 695
חברת נדל״ן מובילה – המרה של 15% מרשימת התפוצה שלה
Group 410
חברת נדל״ן מובילה – תקשורת יעילה וברורה עם קהל היעד
Group 413
ייצור לידים ללא הפסקה (רק עם דף נחיתה) למותג מוביל
Group 694
השקה מחדש של האתר שלהם, בביטחון ובהצלחה

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תפריט נגישות