הירוס מדיה
השקה מחדש של האתר שלהם, בביטחון ובהצלחה

חברת 'הירוס מדיה' מוכיחה שהנוער של היום יודע להניע את העולם. החברה היא בבעלותם ובניהולם של חבר'ה צעירים 'ובועטים', שחיים ונושמים את המדיה הדיגיטלית כבר יותר מ-10 שנים! החברה מתמחה בקידום עסקים ברשתות החברתיות, בדגש על יצירת תוכן שיווקי, על הפקת סרטי תדמית ועל סרטונים לעסקים. 

 

העבודה איתם הייתה תענוג. הרוח הצעירה שלהם, היצירתיות והתעוזה היוו לנו השראה בתהליך העבודה איתם. אהבנו את ה-Vibe ואת תחושת השליחות שהם חשים כלפי הלקוחות שלהם וריגש אותנו לראות אנשים צעירים ברוכי כשרון עם רמת מחויבות שירותית-עסקית יוצאת דופן.

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים

שירותי קופירייטינג בהתאמה עסקית

השירות שסיפקנו ל'הירוס מדיה' היה קופירייטינג לאתר שלם.

את העבודה בפועל ביצענו רק לאחר מחקר מקיף על הירוס מדיה, מחקר שאפשר לנו למפות את מאפייני החברה, את הפוטנציאל של קהלי היעד שלה, את יתרונותיה מול המתחרים, את ההבטחה המרכזית שלה ללקוחות הפוטנציאליים, את ה'גזרה העסקית' שבה היא פועלת ועוד.

 

גיבשנו אסטרטגיית תוכן שתעצב זהות דיגיטלית להירוס מדיה, אסטרטגיה שהתחשבה במאפיינים כמו: מילות מפתח מתאימות, תכנים רלוונטיים ממוקדים, קופירייטינג שיניע לפעולה, שילוב קייס סטאדי ועדויות של לקוחות מרוצים, דגש על קופירייטינג שתומך בפלטפורמות ויזואליות (בהתאם להתמחות החברה) ועוד.

כשצוות הקריאייטיב שלנו סיים את המלאכה, העברנו את כל הטקסטים תהליך של עריכה לשונית והגהה סופית. נוסף על כך, ביצענו עליהם אופטימיזציה מלאה לקידום אתרים, כולל שיפור מבנה הטקסטים, הוספת קישורים פנימיים וחיצוניים, יצירת תגיות ואלמנטים חזותיים.

תוצאות עיקריות שהשגנו עבור הלקוח באמצעות שירותי הקופירייטינג
השקת אתר חדש בצורה מקצועית ומושלמת
יצירת מודעות למותג
העלאת מעורבות בקרב קהלי היעד
תוצאה מעולה עם דירוג גבוה במנועי החיפוש
העברת מסרים שיווקיים בצורה ברורה וחדה

קופי מנצח בשוק רווי 'על סטרואידים'

כתיבת קופי לאתר אינטרנט היא אתגר משמעותי, כי יש עשרות אלפי אתרים פעילים, חלקם מעולים (חלקם פחות) וזו 'זירה' רוויה מאוד. להתבלט בסביבה כזו מצריך התעלות מעל למקובל ולשגרתי. 

אנחנו ב'קופירייטינג לגאסי' מאמינים ב'לצאת מהקופסה', לשחק את המשחק בחוקים אחרים מאלה שכולם מכירים. גם התהליך הזה בעבודה מול הירוס מדיה היה מעצים ומעורר השראה.

 

השקת האתר הייתה מרגשת (ממש כמו לידה) ולאחר שבועות בודדים כבר נראתה תנועה יפה באתר ותוצאות שיתוף הפעולה איתנו הניבו פרי. .Big Like, Bigtime

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים
Group 328
סוכנות דיגיטל מובילה - הכפלנו את כמות הלידים, הכנסנו יותר מ-20 אלף ₪ וסיפקנו יחסי המרה של 76%
Group 695
חברת נדל״ן מובילה – המרה של 15% מרשימת התפוצה שלה
Group 410
חברת נדל״ן מובילה – תקשורת יעילה וברורה עם קהל היעד
Group 413
ייצור לידים ללא הפסקה (רק עם דף נחיתה) למותג מוביל
Group 694
השקה מחדש של האתר שלהם, בביטחון ובהצלחה

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תפריט נגישות