דוקטור פיננסים
קופירייטינג איכותי ואפקטיבי לחברה מובילה בתחום הפיננסים

‘דוקטור פיננסים’ היא חברה מובילה בתחומה, מתמחה בייעוץ משכנתאות ובליווי לקוחות לאורך כל התהליך לבחירת המשכנתא, ליווי וייעוץ לשינוי מסלול משכנתא קיימת וכן סיוע למסורבי אשראי.

החברה מטפלת בכאלף משקי בית בכל שנה ומסייעת לשיפור איכות החיים של משפחות רבות בישראל באמצעות השירות הפיננסי שהיא מעניקה להן. לחברה קשרים מסועפים מול גורמים פיננסים רלוונטיים, שמולם יש לה כוח מיקוח ואת האפשרות לרתום אותם לטובת פתרונות פיננסים זמינים ללקוחות החברה.

 

בעלי החברה, שלמה ואוריה דנוך, מגיעים עם רקורד מרשים: לשניהם השכלה פיננסית רחבה (כלכלה, מימון ועוד) ורקע עשיר במתן שירותי ייעוץ בתחום. שלמה דנוך מייסד החברה הוא יועץ משכנתאות ואסטרטג לניהול סיכונים, כיהן בתפקיד בכיר בבנק מזרחי-טפחות למעלה מ-30 שנים. הוא מביא איתו ידע פיננסי נרחב, היכרות מעמיקה עם כל המערכות הרלוונטיות ורקורד של ייעוץ לאלפי משפחות בתחום המשכנתאות.

 

בין השירותים שהחברה מספקת:

  • ייעוץ משכנתאות
  • משכנתא הפוכה
  • החזר מס
  • הלוואה חוץ בנקאית
  • משכנתא למסורבי אשראי

 

To make the story short

כשפנו אלינו נציגי החברה בבקשה שנספק להם שירותי קופירייטינג לאתר האינטרנט, שמחנו לרתום את ה'דוקטורים לקופירייטינג' שבצוות שלנו לטובת חיזוק המיתוג של 'דוקטור פיננסים'.

בתחילת התהליך ביצענו תחקיר עומק שבאמצעותו למדנו את החברה: טיב השירות של החברה, מהות הסיוע הפיננסי ללקוחותיה, מאפייני הלקוחות הקיימים וקהלי המטרה הפוטנציאליים שלה, החזון העסקי, יעדים לעתיד, מחקר מתחרים ומצב שוק ועוד.

לאחר שגיבשנו את תמונת המצב הרחבה ולאחר ניתוח מעמיק של מילות מפתח אפקטיביות ומתאימות בקטגוריה, גיבשנו אסטרטגיית תוכן מותאמת ל’דוקטור פיננסים’ ועל פיה הפעלנו את מחלקת הקריאייטיב שלנו.

צוות אנשי התוכן, אנשי הקופי והארט שלנו הכינו פתרונות תוכן ממוקדים, יצירתיים ומניעים לפעולה, ולאחר מצגת מוצלחת מול הלקוח נבחרו המבריקים שבהם, אותם שילבנו באתר האינטרנט של החברה.

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים

שירות מלווה תוך כדי תנועה ולאורך כל הדרך

כשמדובר בלקוחות שלנו, אנחנו ב'קופירייטינג לגאסי' מאמינים בגישה של שותפות לדרך: גם אחרי שסיפקנו את השירות ללקוח, אנחנו מלווים אותו ומוודאים אפקטיביות.

כך למשל, ביצענו אופטימיזציה מלאה לתוכן שסיפקנו ל'דוקטור פיננסים', שכללה בין היתר:

שיפור המבנה והזרימה של הטקסטים, הקפדה על נראוּת עיצובית קריאה ונכונה, הוספת קישורים פנימיים וחיצוניים, יצירת תגיות ואלמנטים חזותיים, התאמה מלאה ועדכון של התוכן ומילות המפתח למיקסום אפקטיביות למנועי החיפוש (SEO).

תוצאות עיקריות שהשגנו עבור הלקוח באמצעות שירותי הקופירייטינג
קבלת לידים אפקטיביים
הגברת המודעות למותג
העלאת המעורבות בקרב קהלי היעד
הגעה לדירוג גבוה במנועי החיפוש
העברת מסרים שיווקיים בצורה מבריקה

המסר הוא המסר

אם פעם אמרו ‘המדיה היא המסר’, אנחנו מאמינים שהיום המסר הוא המסר: מה שחברה יודעת לומר על עצמה במדויק, בשפה ברורה ואותנטית ו’בגובה העיניים’ – זה הדבר שיתפוס את קהלי היעד.

המילה היא המסר, המילה היא המדיה, המילים הן אלה שמניעות לפעולה, למעורבות, להעדפת המותג/השירות על פני המתחרים. קידום עסקים באמצעות מילים - זו המומחיות שלנו ב’קופירייטינג לגאסי’. ב’דוקטור פיננסים’ כבר יודעים את זה.

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים
Group 328
סוכנות דיגיטל מובילה - הכפלנו את כמות הלידים, הכנסנו יותר מ-20 אלף ₪ וסיפקנו יחסי המרה של 76%
Group 695
חברת נדל״ן מובילה – המרה של 15% מרשימת התפוצה שלה
Group 410
חברת נדל״ן מובילה – תקשורת יעילה וברורה עם קהל היעד
Group 413
ייצור לידים ללא הפסקה (רק עם דף נחיתה) למותג מוביל
Group 694
השקה מחדש של האתר שלהם, בביטחון ובהצלחה

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תפריט נגישות