WiseProperty
חברת נדל״ן מובילה – המרה של 15% מרשימת התפוצה שלה

חברת WiseProperty מתמחה בייעוץ נדל"ן. חברה זו ביססה לעצמה מוניטין ומאגר לקוחות נאמן ורבים מהם הסתייעו בשירותיה לרכישת יותר מנכס אחד. משפחות ומשקיעים שקנו דרכה נכסים, חוזרים אליה להתייעץ לגבי עסקאות נוספות, כי החברה חורטת על דגלה תפיסת שירות משפחתית, בסטנדרטים שנאמנות ושקיפות הם בראש סדר העדיפויות שלה.  

 

חברת WiseProperty פנתה אלינו מתוך רצון למקסם את הפוטנציאל שגלום במאגר הלקוחות הנאמן שלה ולייצר מהלכי שיווק ישירים על בסיס קבוע. 

 

מוצרי התוכן שסיפקנו לחברה: כתיבת מיילים וניוזלטר

לפני שהתחלנו את העבודה על מוצרי התוכן של  WisePropertyביצענו תחקיר מעמיק אודות הפעילות שלה; אזורי ההתמחות שלה; החזון; מטרותיה השיווקיות; פעילות החברה בעולמות הדיגיטל והרשתות החברתיות; קהלי היעד הרחבים יותר בחברה (שהפוטנציאל שלהם טרם מומש); עיקר המסרים שהחברה מעוניינת להעביר לקהלי היעד ועוד.

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים

'משלב הייעוץ ועד שלב המפתח' - גם אצלנו: המפתח לתוכן המנצח

לאחר שהחכמנו מהתחקיר והיו בידינו כל התובנות, צוות הקריאייטיב שלנו גיבש אסטרטגיית תוכן המביאה לידי ביטוי את המסרים החשובים לחברה. התמקדנו בהפקת ניוזלטר ובאימייל-מרקטינג. גיבשנו טקסטים מדויקים, חדים, מסקרנים ומניעים לפעולה. שילבנו בטקסטים נושאים 'חמים' מעולמות התוכן של ענף הנדל"ן: טיפים רלוונטיים הקשורים לביצוע עסקאות נדל"ן, עדויות מלקוחות החברה, שסיפרו על עסקאות מוצלחות שהחברה עזרה להם לממש, מגמות נדל"ן באזור ההתמחות של החברה ועוד. 

עיצבנו את הטקסטים על פלטפורמות חכמות, ייעודיות לניוזלטרים ולדפי-נחיתה, בהתאמה לשפת המותג של החברה. התאמנו אותם גם למקסימום אופטימיזציה, תוך הקפדה על שימוש במילות מפתח חזקות, נראוּת גרפית קריאה, צבעוניות נכונה והתאמת הקופי לוויזואליה. נעזרנו בכלים מקצועיים ומתקדמים לדיוור אלקטרוני, כלים המסייעים למקסם תוצאות, לשגר את הניוזלטר וליצור מעורבות גבוהה בקרב מקבליו. 

 

אסטרטגיית תוכן מובחנת והקפדה על ממשקים מתקדמים 

חשוב להבין שבתחום של ממשקים לניהול ניוזלטרים חלה קפיצת מדרגה ניכרת בשנים האחרונות. הניוזלטר, מבריק ככל שיהיה, אם הוא לא יישלח באמצעות פלטפורמה מתאימה ואפקטיבית הוא לא ייתן תוצאות טובות. 

 

נוסף על כך, חוק הספאם מכתיב התנהלות מסוימת שיש לבצעה בעת משלוח דיוור ישיר אלקטרוני. אנחנו ב'קופירייטינג לגאסי' בקיאים בכל המערכות הללו ובחוקיהן ויודעים להתאים לכל לקוח את הממשק האולטימטיבי עבורו.      

כשדיווחו לנו מ- WisePropertyעל תוצאות משלוח הניוזלטר הראשון התרגשנו ושמחנו בשבילם: הציפיות שלנו התגשמו מעל ומעבר, הניוזלטר הניב תוצאות מעולות וב- WisePropertyהחליטו להפוך את משלוח הניוזלטר למהלך קבוע על בסיס דו-חודשי.

התוצאות שהלקוח השיג בעקבות שירותי הקופירייטינג שסיפקנו לו:
עיבוי מאגר הלקוחות הפוטנציאליים
טיפוח לידים איכותיים
המרה של 15% מהלידים ברשימת התפוצה
העברת מסרים שיווקיים בצורה ברורה, חדה ויעילה
יחסי המרה מרשימים

אנחנו ממשיכים לעבוד עם WiseProperty גם על הניוזלטרים הבאים שלהם, לייצר עבורם שפה מותגית-שיווקית, שתייצר עבורם לידים חמים ותרחיב את מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלהם.

פרוייקטים נוספים
Group 411
פוסט אחד, מאות קוראים: כך כתבנו את המאמר המושלם לקידום אתרים
Group 328
סוכנות דיגיטל מובילה - הכפלנו את כמות הלידים, הכנסנו יותר מ-20 אלף ₪ וסיפקנו יחסי המרה של 76%
Group 695
חברת נדל״ן מובילה – המרה של 15% מרשימת התפוצה שלה
Group 410
חברת נדל״ן מובילה – תקשורת יעילה וברורה עם קהל היעד
Group 413
ייצור לידים ללא הפסקה (רק עם דף נחיתה) למותג מוביל
Group 694
השקה מחדש של האתר שלהם, בביטחון ובהצלחה

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תפריט נגישות